Bize Gelmeden Önce

Bize Gelmeden Önce


Bize gelmeden önce yapmanızı istediklerimiz var

 1. AŞI KARNESİ:

  Unutulmamalıdır ki; Zoonoz Hastalıklar dediğimiz, sadece hayvandan hayvana değil, insana da bulaşan ortak hastalıklar vardır. Bunlar tüm iç ve dış parazitler olmakla birlikte yanı sıra viral hastalıklar olarak köpeklerde aşıları da olan ve yapılabilen Kuduz, Sarılık, Lyme ve Tetanos hastalıklarını en başta sayabiliriz.

   Köpek Oteli - Köpek Pansiyonu hizmeti alacak olan müşterilerimizin Mutlaka Aşı Karnesi ile birlikte gelmesi gerekmektedir.

  Aşılaması hiç yapılmamış ve veya Özellikle yavru yetişkin fark etmeksizin Kuduz, Karma, Bronchine aşıları kesinkes ve yavrularda Coronovirüs ile ülkemizdeki salgın durumuna göre Lyme ve Tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimize kabul edememekteyiz. Yine köpeğinin iç ve dış parazit kürlerini yaptırmayan veya yaptırmayı reddeden müşterilerin köpeklerini diğer enfekte olmamış müşteri köpeklerine ve bizlere bulaştırma riskine karşı otelimize kabul edememekteyiz.

  Siz köpeğinizin aşıları, parazit kürleri olmayan ne tür bir virüs veya parazit taşıdığı belli olmayan bir köpekle aynı ortamda konaklamasını kabul eder misiniz? Köpeğine değer verip umursayan çoğunluğu umursamayan azınlığa tercih eder misiniz?

  Not: Aşı ve Parazit programında eksiklik olan köpeklerinizin uygulamalarını kendi Veteriner Hekiminize veya bizden aldığınız hizmet sürecinde  Veteriner Hekimimize tamamlatabilirsiniz.
   
 2. SORUMLULUK SÖZLEŞMESİ:

  Karşılıklı bir mağduriyet yaşamamamız için, sözleşmemizin çıktısını alıp doldurarak bize getirmenizi rica ediyoruz.
   
 3. MAMA:

  Çocuğunuzun düzenli kullandığı mamayı getirmenizi öneriyoruz. Çünkü birden yapılan mama değişikliği bağırsak düzenlerinin bozulmasına sebep oluyor.