Butik Pansiyon Hizmeti

Butik Pansiyon Hizmeti


Hayatınızın bir parçası olarak yer edinmiş ve sevgi ile büyüttüğünüz dostlarınızı kafes sisteminden uzak bir şekilde keyifle ağırlıyoruz.

Tamamen sevimli dostlarınıza özel bu dünya içerisinde; kafessiz köpek konaklama odaları, kendi doğal ortamlarında tüm gün serbest dolanma imkanı, 500 m2 yeşillik alan bulunmaktadır. Aylar boyunca çalıştığınız ve artık dinlenmeyi hak ettiğiniz tatil döneminizde sevimli dostlarınızdan ayrılmanın ne derece zor olduğunun biliyoruz. Aynı zamanda tatil zamanlarında onlar ile sizin gibi özenle ilgilenecek birilerini bulmanız oldukça zor. bu durumda sizlere severek hizmet vermeye ve sevimli dostlarınızın ikinci ailesi olmaya hazırız.

Çocuklarınız çocuklarımızdır.

Butik pansiyonumuzda dostunuza kafes sisteminden uzak, yaşantısını sürdürdüğü ev ortamını aratmayacak doğal ve konforlu yaşam alanları sunuyoruz. Butik otelimizde dostlarınız asla bir kafes sistemi içerisine konulup sizin döneceğiniz zamanı beklemiyor, diğer arkadaşları ile oynayarak, tüm gün eğlenceli aktiviteler ile zaman geçiriyor. Tüm günü açık alan içerisinde doğal yaşam ortamında  diğer arkadaşları ile birlikte bir tatil köyü konseptinde eğlenerek geçmektedir.

Tüm sevimli misafirlerimizin yemekleri ayrı ayrı verilmektedir. Bu sayede hem dostlarımızın yemek yeme durumlarını gözlemliyoruz, hem de kendi aralarında kavga çıkmasının önüne geçmiş oluyoruz. Kalabalık alan ve odalar köpeklerin yaşam alanını kısıtlar. Bu durum göz önünde bulundurularak, konaklama odalarımız dostların ihtiyaçlarına göre eşya fazlalığı olmayacak şekilde düzenledik.

Sevimli dostunuzun anlaşamadığı diğer cinslerden sevimli misafirlerimiz olur ise farklı bir odada köpek konaklama hizmeti de alabilirsiniz.

Butik hotel olarak hizmet verdiğimiz için yer sayımız sınırlıdır.Planlı seyahatlerinizde önceden arayarak rezervasyon yaptırmanızı rica ediyoruz.

Butik hotelimiz 7/24 kamera sisitemi ile izlenmektedir.

BUTİK HOTELİMİZİN GİRİŞ- ÇIKIŞ SAATLERİ: 07.00-19.00 dur.Programınızı bu saatlere göre planlayın lütfen.